Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci mogły się pobawić, a jednocześnie, żeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a równolegle bawiły się rzeczywiście wyśmienicie? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do kształcenia oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez rozrywkę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się w rzeczywistości nadzwyczajnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę znakomicie dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy ogromnie troskliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko całkowicie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest rzeczywiście istotne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj rodzice wypatrują miejsc, w jakich ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym znaczący nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w rzeczy samej bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się wyłącznie takie akcesoria, do wykonania jakich wykorzystano należyte materiały. Zależy nam na tym, aby wszystkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno wyszukiwać szczegółów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie też są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem bądź też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, iż zabawa skończy się urazem. W naszym centrum dziecko jest naprawdę bezpieczne.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie znakomicie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało też pomysłowość Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również perfekcyjny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była de facto bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl