Najem atrakcji na imprezy – proparty.eu

Przygotowując imprezę dla dzieci bądź piknik firmowy należałoby zadbać o właściwe atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety zakup kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów wyłącznie dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie niedochodowy – sporo poprawniejszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia wraz z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnorodnego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom oraz figurom dorosłym. Firma proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z oferty korzystają też firmy, które poszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają również fenomenalne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy – jest to profesjonalny sposób, aby zapewnić pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, które pragną, żeby uroczystość była bajeczna oraz obfitowała świetną zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas i miejsce wynajmu ustalamy odpowiednio wcześniej, zastrzegając termin), rozstawimy i zatroszczymy się o to, żeby atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po zakończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla maluchów a także firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a też cennik oraz dostępność terminów zapraszamy na stronę proparty.eu lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę  http://www.proparty.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *