Carsprint Tarnów wypożyczalnia samochodów

 Oferujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających klientów. Wskutek tego również przygotowaliśmy ogromną ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym i zadbanym samochodem.

Cena najmu auta nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i nadzwyczaj dostępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną oraz wszechstronną ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy gigantyczne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub dostać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi najmu auta.