Bezpieczna rzeczna wyprawa – Rzekami.pl

Masz już dosyć nudnych weekendów spędzanych przed komputerem? Chcesz zabrać rodzinę oraz dzieci na interesującą eskapadę, która zezwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw czy pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – wypróbuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Mamy nienaganny sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, poznać bliżej przyrodę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się i przede wszystkim kapitalnie spędzić dzień, dbając nie tylko o pozytywy rodzinne, jednak także ruch. Aktywne spędzanie czasu w odlotowym miejscu – to propozycja, którą przygotowaliśmy.
Jeżeli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nazbyt gigantyczne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – świetny wybór dla rodziny. Nie ważne, czy przybędziecie we dwoje, czy także w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy pomocnicze atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl skierowana jest nie wyłącznie do rodzin – dużo agencji eventowych planuje u nas podróże służbowe, integracyjne spływy kajakowe lub także atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, entuzjastycznie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz uwidoczniamy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent oraz jego dobra zabawa w czasie spływu.
W takim razie jeżeli poszukujesz ciekawego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz uczynić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub ewentualnie najzwyczajniej w świecie w idyllicznej atmosferze popływać z familią pontonem – zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną propozycję współpracy – też uprzejmie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury i wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Więcej na stronie www – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/